Menu
VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Soutěžte s námi a vyhrajte!

 Vyhrajte parádní repasovaný notebook pod stromeček. 

Abyste se mohli zúčastnit, napište nám do komentářů co naposledy jste řešili u svého notebooku či PC za závadu a zda byste chtěli notebook pro sebe nebo pro někoho blízkého. 


Výherce vylosujeme a vyhlásíme na našich stránkách na Facebooku 20. 12. 2022 ve 12:00h. 
Ale abychom udělali Vánoce ještě hezčí, vylosujeme i druhé a třetí místo. Na druhém místě výherce získá praktický batoh na notebook Lenovo IdeaPad Gaming 15.6" Backpack a výherce na třetím místě získá poukaz na servis nebo nákup u nás na prodejně v hodnotě 500 Kč.
Výherci si mohou své výhry vyzvednout do 23. 12. 2022 na naší prodejně.
 
 Dejte TO SE MI LÍBÍ u soutěžního příspěvku

ELPEG IT

(můžete nás sledovat i na našem Instagramu pokud budete chtít: https://www.instagram.com/elpeg_servis/
 
Podělte se o radost :) 
Přejeme hodně štěstí a těšíme se na výherce 
 
Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Plné znění pravidel zde: odkaz na pravidla uložená na webu.
 
A jaký notebook můžete vyhrát? 
 
 
Repasovaný profesionální notebook HP s podsvícenou klávesnicí.
 
LCD se skvělým podáním barev a Full HD rozlišením. 
Špičkový ultra rychlý SSD disk Samsung.
 
Výborný stav.
 
Procesor - Intel® Core™ i5-6300U s frekvencí 2.40 GHz
Počet jader / vláken - 2 / 4
Operační paměť RAM - 8 GB DDR3
Pevný disk - 256 GB SSD NVMe Samsung
Display - 14.0", 1920x1080 Full HD
Grafická karta - Intel® HD Graphics 520
Optická mechanika - není
Síť - LAN, WiFi, BT
Klávesnice - Počeštěná podsvícená
Video výstupy - DisplayPort, VGA
USB porty - USB C. USB 3.0
Ostatní výbava - audio, čtečka SD karet, Webkamera
Software - Windows 10 Pro
Příslušenství - nabíječka, brašna HP
Baterie - Funkční, otestovaná (orientačně 150÷180 min.)
 
 
 
Plná pravidla:
 
Účelem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel „Vánoční soutěž “ (dále jen „soutěž“) na území České republiky. Zkrácené znění pravidel na propagačních materiálech určených spotřebitelům je třeba vykládat v souladu s tímto dokumentem. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.
 
1. Pořadatelem soutěže je:
 
Elpeg IT s.r.o.
 
Slovanská 276/53, 326 00 Plzeň, obchod@elpeg.cz, IČ: 09609661
 

(dále jen „pořadatel“ či „pořadatel soutěže“)

 

2. Termín a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá od zveřejnění soutěžního příspěvku dne 12.12.2022 (dále jen „doba konání soutěže“) na území České republiky. Soutěž bude ukončena dne 20. prosince 2022 v 12:00. Vyhlášení proběhne 20. 12. 2022

 

3. Účast v soutěži :

Soutěžící musí odpovědět na soutěžní otázku - Co naposled řešili u svého notebooku či PC za závadu a zda si výhru užijí sami či ji věnují někomu jinému.

 

4. Určení výherce:

Vítěz, i druhé a třetí místo, bude vybráno losováním. Výsledky budou zveřejněny na facebookové stránce elpeg.cz. Jsou zakázány jakékoliv nekalé praktiky mající za účel přivést k soutěžnímu příspěvku označení ''to se mi líbí'' pocházející z fiktivních profilů na sociální síti Facebook. 

 

5. Výhra v soutěži, předání výhry:

Hlavní cenou je repasovaný notebook HP ProBook 640 G2 s originální HP taškou (notebook s procesorem 6.generace Intel Core i5, o velikosti 14.0" a Full HD LCD, 8 GB RAM DDR4, špičkovým ultra rychlým SSD diskem Samsung typu NVMe a podsvícenou klávesnicí), druhou cenou je nový batoh Lenovo a třetí cenou je poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v naší prodejně (platí pro zboží i služby). Výherci budou požádáni o zaslání e-mailu a telefonního čísla, na které je bude pořadatel kontaktovat.

 

6. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 84 an. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb. Výherci souhlasí s fotoreportáží z předání výhry.

 

7. Závěrečná ustanovení

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly soutěže v plném rozsahu a zavazuje se je plně dodržovat.

Tato propagační akce (soutěž) není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována ani jinak spojena se společností Facebook.Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje informace pořadateli soutěže, nikoli elektronické sociální síti Facebook, resp. společnosti tuto síť vlastnící a provozující. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či Facebookový profil vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např. duplicitní Facebookový účet). Pořadatel soutěže si vyhrazují právo vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či Facebookový profil odporuje pravidlům elektronické sociální sítě Facebook. Facebookový profil soutěžícího musí existovat a být platný po celou dobu trvání soutěže. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou není možné.Pořadatel soutěže neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v akci (především funkčnost sítě).Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo výměny výher za výhry, které jsou odpovídající náhradou.V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude toto učiněno písemně ve formě dodatku a zveřejněno na místě původních pravidel. Účinnost této změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty.Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Pořadatel tímto nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tito nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech.

 

V Plzni 11. 12. 2022 

Kontaktujte nás

Nevíte si s něčím rady? Prostě nás kontaktujte a zkusíme to společně vyřešit. Např. způsob řešení závady nebo orientační cenu si můžete zjistit telefonicky, pro jakékoli další dotazy využíjte email, webový formulář níže nebo se prostě stavte.


Naši pracovníci jsou Vám k dispozici na telefonní lince v pracovní dny 8-16h.